В Івано-Франківську вшанували пам’ять захисників України

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 52

В Івано-Франківську  з нагоди Дня Збройних Сил України у Меморіальному сквері за участю представників духовенства християнських конфесій та родин загиблих була відслужена панахида за захисниками України, полеглими під час бойових дій за незалежність України.

У заході взяв участь представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець.

По завершенні панахиди відбулось покладання квітів до могил Героя України, Героя Небесної сотні  Романа Гурика, загиблих на сході країни   Петра Безпалька, Василя Семанюка, Володимира Шарабуряка, Юрія Барана, Василя Білика, Михайла Шемегінського та Григорія Семанишина.

Квіти принесли і до стенду зі світлинами загиблих на війні  мешканців Івано-Франківської  області, які ціною власного життя відстоювали незалежність і територіальну цілісність України, до могил стрільців УПА та хреста жертвам політичних репресій.

А наступного дня Володимир Веркалець взяв участь у відкритті меморіальної дошки ще одному загиблому за Україну патріоту – Адрію Барасюку, який був військовослужбовцем 1-ї окремої бригади морської піхоти.

Меморіальну дошку встановлено в рамках програми “Івано-Франківськ – місто героїв”, вже встановлено 24 дошки загиблим бійцям-франківцям на сході України.