В КМДА вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2018 Переглядів: 82

13 лютого в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

У заході взяли участь заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко та завідувач Сектору у м. Києві Володимир Примаченко.

На присутніх чекав цікавий концерт та щедро накритий стіл.

Мер Києва Віталій Кличко привітав воїнів-афганців та їхні родини з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ю річницею виведення військ з Афганістану. Він вручив відзнаки міського голови та подякував воїнам за їхню активну життєву і громадянську позицію, служіння Україні.

“Сьогодні ми зібралися тут, щоб подякувати живим та вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі, в інших країнах світу, виконуючи військовий миротворчий обов’язок», – заявив мер.

Також В. Кличко зазначив, що в рамках міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам”  на цей рік заплановано 1,23 млн. грн. на виділення матеріальної допомоги на сплату житлово-комунальних послуг для 100 сімей загиблих киян-“афганців”.