В Києві обговорювали питання розвитку ветеранського бізнесу

Дата: 17.12.2018 Переглядів: 100

Як повідомлялось, 16 грудня за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся II Форум розвитку ветеранського бізнесу.

На Форум прибули ветерани АТО з різних областей України, бізнес-експерти, підприємці, інвестори, представники органів державної влади. Форум став своєрідним нетворкінгом між всіма зацікавленими сторонами. Адже тільки єдина зрозуміла для всіх мета і шляхи її досягнення можуть дати відчутні результати.

Учасники Форуму знайомились із вже діючими успішними ветеранськими підприємствами, спілкувались з ветеранами, які ділились своїм досвідом щодо відкриття і ведення власної справи, обговорювали з експертами питання розвитку ветеранського бізнесу.

Ветерани війни – ті, хто вже має власну справу, й ті, хто тільки мріє про власний бізнес – говорили про важливість підтримки державою ветеранського підприємництва.

Представники державних органів, зокрема, заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко у своєму виступі говорив про відкриту позицію держави до ветеранських ділових ініціатив, наголосивши, що підприємництво для воїна, який ще нещодавно захищав країну, є питанням його самореалізації, саморозвитку, що має тільки позитивний вплив на соціальну адаптацію ветерана, пристосування його до мирного життя.

Також на заході представники влади й ветерани піднімали не менш важливу тему  створення сприятливої законодавчої бази для розвитку ветеранського підприємництва.

Багато питань ще потрібно вдосконалювати, головне – ветеранський бізнес завжди є і буде в інтересах країни.

Фото – Укрінформ.