В Одесі пройшов круглий стіл в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 111

У Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону за ініціативою Головного територіального управління юстиції в Одеській області за підтримки Південного міжрегіонального сектору Служби та Товариства організацій учасників АТО Одещини  пройшов круглий стіл в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за участю учасників АТО/ООС, інвалідів війни та ветеранів військової служби, які проходять лікування та реабілітацію в медичному закладі.

У межах інформаційної кампанії начальником Головного територіального управління юстиції в Одеській області Русланом  Сауляком було роз’яснено ветеранам процедуру отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг, проїзду та інше.

Присутнім розповіли про наявність он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, он-лайн платформ «Я МАЮ ПРАВО!», які значно прискорюють механізм реалізації громадянами своїх прав.

В свою чергу керівник Південного міжрегіонального сектору Микола Сторожук проінформував присутніх про державні бюджетні програми для учасників АТО/ООС та постраждалих під час Революції Гідності, відповідальним виконавцем яких є Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Детально розповів про офіційний сайт Служби та корисну інформацію яка там розміщена і яку повинен знати кожний ветеран та користуватись нею при захисті своїх прав гарантованих державою.

Наприкінці заходу усім присутнім було надано методичні матеріали та інформаційні буклети.

http://just.odessa.gov.ua/?view=viewvideo&page_id=269