В Одесі відкрито фізкультурно – оздоровчий комплекс

Дата: 21.03.2019 Переглядів: 74

В Одеській Військовій академії 19 березня відбулося урочисте відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу.

У відкритті комплексу, на запрошення начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка, взяв участь завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

У комплексі загальною площею 1200 кв. м створено декілька спеціалізованих приміщень. На першому поверсі – багатофункціональний зал для ігрових видів спорту: міні-футболу, гандболу, баскетболу, а також проведення змагань з боксу і боротьби. На другому та третьому поверхах – атлетичний зал і приміщення для заняття крос-фітом. Всі вони обладнані сучасними тренажерами. У спортивно-оздоровчому комплексі одночасно зможуть займатися до ста двадцяти чоловік.

Перед присутніми з привітальним словом виступив прославлений футболіст, заслужений майстер спорту Валерій Поркуян, учасник чемпіонатів світу в Англії (1966р.), Мексиці (1970р.), який подарував  майбутнім офіцерам комплект футбольних м’ячів.

З показовою програмою перед глядачами виступили курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, які продемонстрували прийоми бойової системи «БАРС» і елементи рукопашного бою.

Закінчилося свято товариським футбольним матчем між збірними командами Військової академії та Інституту Військово-Морських Сил.

Між начальником Військової академії та керівником Південного міжрегіонального сектору досягнуто домовленості щодо тренувань ветеранів війни з числа учасників АТО/ООС, які отримали поранення, травми під час виконання службо-бойових завдань, для участі у відбіркових етапах спортивних тестувань в рамках підготовки до Національних Ігор Нескорених та міжнародних змагань  Invictus Games в 2020 році.