«Ветеранський намет» на «Книжковому Арсеналі» чекає на авторів військової літератури

Дата: 03.05.2019 Переглядів: 72

З 22 по 26 травня в Києві відбуватиметься одна з найбільших літературних подій – 9-ий міжнародний Фестиваль «Книжковий Арсенал», в межах якого вперше з’явиться «Ветеранський намет».

«Ветеранський намет» – має стати єдиним унікальним простором заповненим літературою про сучасну російсько-українську війну. Авторами цієї літератури мають стати виключно учасники війни: військові, ветерани, військові волонтери, переселенці, які постраждали від бойових дій.

Міністерство у справах ветеранів запрошує всіх авторів взяти участь у «Ветеранському наметі». Абсолютно безкоштовно, для участі необхідно лише подати заявку – https://forms.gle/qBwJmEEw4r7RupUr8

Жодних критеріїв до літературної форми творів, якості поліграфії, дати видання, абощо – немає.

Міністерство у справах ветеранів вбачає головною метою – участь ветеранів у Міжнародному фестивалі, надання їм можливості заявити про себе, поділитися із суспільством своїм власним баченням та відчуттям війни на Донбасі.

«Вони можуть представити свої книжки загалу, відвідувачам фестивалю. Для багатьох авторів написання цих книжок, це засіб реабілітації та адаптації. Вони викладають на сторінках свої переживання, власні думки, спогади, враження і діляться ними. Тож ми розглядаємо це, як дієвий засіб соціалізації ветеранів, які повернулись з війни додому, до мирного життя. І хочемо спонукати решту також писати, розповідати та ділитись своїми спогадами та переживаннями», – розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

За її словами, Мінветеранів, таким чином, намагається максимально сприяти популяризації ветеранської літератури та допомогти авторам розповсюдити свої книжки, максимально ознайомити суспільство з цим напрямком літератури. А також, певною мірою, вплинути на свідомість та сприйняття соціумом тих подій які відбуваються на сході нашої країни та Криму.

Тож, запрошуємо авторів книг з усієї України взяти участь у «Ветеранському наметі»!

Використано інформацію з веб-сайту Мінветеранів.