Ветерану підводнику Василю Семеновичу Клюю – 89!

Дата: 16.03.2016 Переглядів: 173

Василь Семенович Клюй 16 березня 2016 року відзначає свій 89-й день народження.

У свої 89 він сповнений сил і енергії. А загартувала Василя Семеновича на довгі роки Друга світова війна і важкі повоєнні роки.

За його плечима служба моряком-підводником у роки війни та відбудова знищених сіл Кіровоградщини, робота головою колгоспу ім. Чапаєва Компаніївського району Кіровоградщини, директором МТС, начальником Кіровоградського обласного управління сільського господарства. Потім робота в Раді Міністрів УРСР. Загалом – 65 років невтомної праці на землі!

Нині у Василя Семеновича не менше обов’язків – він активний член Ради ветеранів України, а це численні зустрічі і відстоювання прав ветеранів. Він – професор, почесний академік Національної академії аграрних наук України (90 наукових робіт з питань економічної ефективності сільськогосподарського виробництва, 3 авторських свідоцтва).

І це не враховуючи численних публікацій у ЗМІ та активної громадянської позиції. Він досі зустрічається зі студентами, приймає безпосередню участь в заходах з проблем АПК, особливо що стосуються питань землі.

Василь Клюй відзначений 53 бойовими і трудовими нагородами. Заслужений працівник сільського господарства, лауреат 16 премій, у тому числі, Державної премії України в галузі науки й техніки, премії «Честь і слава Кіровоградщини». Нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Має почесне звання «Почесний громадянин Компаніївського району».

Шановний Василю Семеновичу!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, сил і невичерпної енергії, постійно відчувати себе корисним для своїх близьких, суспільства ще на довгі роки.

Щасти Вам! І миру всім нам!