Ветерани МНС обговорили питання соціального захисту

Дата: 30.06.2016 Переглядів: 160

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Артур Дерев’янко взяв участь у роботі II звітно-виборчої конференції, засіданні круглого столу голів рад ветеранів ГО Всеукраїнської асоціації  ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Захід відбувся 30 червня 2016 р. у приміщенні медичного реабілітаційного центру “Пуща-Водиця” МВС України.

P60630-113431У своєму виступі очільник Служби поінформував присутніх про основні напрямки діяльності Служби щодо реалізації державної політики у сфері соціального та правового захисту ветеранів, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Більш докладно він зупинився на питаннях співробітництва  державного відомства з всеукраїнськими громадськими організаціями, особливостях державної фінансової підтримки  всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів війни і учасників АТО.

Голова Служби  відмітив важливу роль ветеранських організацій, зокрема, ветеранів служби цивільного захисту у  консолідації суспільства навколо ідеї вільної, незалежної і сильної України, а також внесок ветеранів МНС у розвиток ветеранського руху, їх участь у героїко-патріотичному, духовно-моральному, культурно-естетичному вихованні підростаючого покоління.

Артур Дерев’янко побажав учасникам конференції успіхів в роботі та всім ветеранам ВГО “Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та Служби цивільного захисту” міцного здоров’я.