Ветерани у вишиванках

Дата: 16.05.2019 Переглядів: 26

Міністерство у справах ветеранів закликало українців, надто ветеранів, доєднатись до флешмобу – вдягти вишиванку, зробити фотографію та викласти її в соціальну мережу.

В свою чергу представники Ради ветеранів при Мінветеранів вже похизувалися своїми світлинами в національному одязі.

Адже як зазначають у відомстві – ветерани зі сходу на захід, з півночі на південь дуже різні, вони народились, живуть в різних областях, воювали в різні періоди АТО/ООС, в різних підрозділах, але в усіх них є спільне – вони воювали по один бік, за Україну. Вони з власного досвіду, точно знають, що можливість піднімати жовто-блакитний прапор, розмовляти мовою, вдягати вишиванку – не безкоштовна. Цю можливість вони та тисячі захисників виборювали та продовжують виборювати на фронті.

Долучайтесь і ви, вбирайтесь у вишиванки, робіть фото й викладайте у соцмережу, закидайте у коментарі, зазначили на сторінці в соціальній мережі Мінветеранів.

Вишиванка – код нації, частина української історії та самобутності, спадок поколінь, сучасний тренд. Вишиванка – універсальна річ, яка дійсно є старовинною і самобутньою та разом з тим сучасною і доречною й нині у ХХІ сторіччі. Крізь століття ми змогли зберегти й пронести свої вишивані символи, які нам так личать. Пишаємось, що ми українці! З Днем Вишиванки!

Більше фото на сайті Мінветеранів