Ветерани війни на сході України змагалися за “Кубок Героїв АТО”

Дата: 02.04.2018 Переглядів: 103

На “Хет-Трик Арені” в Івано-Франківську  відбувся перший обласний футбольний турнір на “Кубок Героїв АТО” серед команд учасників бойових дій.

У змаганнях взяли участь 7 команд: ФК ”Богородчани”, ФК ”Буковець” (Верховина), ФК ”Снятин”, ФК ”Тисмениця”, ФК ”Воїн України” (Ів.-Фр.), ФК ”Авіатор” (Ів.-Фр.), ФК ”АТО” (Ів.-Фр.).

Турнір проводився у два етапи – груповий та фінальний. Після жеребкування команди були розділені на дві групи.

У півфіналі ФК ”Богородчани” здолали дуже міцну команду “Воїн України”, а ФК”АТО” по пенальті був сильніший за Авіаторів.

Фінал між командами ФК  ”АТО”  та ФК ”Богородчани” проходив в безкомпромісній боротьбі, ніхто не хотів поступатись, але влучний постріл богородчанця Віталія Катрича  приніс їм омріяну перемогу.

На турнірі був присутній тренер команди ветеранів ФК  “Прикарпаття-Ато”, котрий після завершення турніру запросив кращих футболістів приєднатися до команди, адже цей футбольний клуб вже 22 квітня стартує у чемпіонаті України серед команд учасників АТО у Лізі “ЗАХІД”.

За перебігом турніру слідкував представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець.