Відбулась презентація соціально-суспільного проекту «Голосуйте! Ми прикриємо!»

Дата: 14.03.2019 Переглядів: 218

Проект презентували Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, представники Міністерства оборони, ЗС України та ветеранської спільноти.

На переконання Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз соціальний проект «Голосуй! Ми прикриємо!» покликаний заохотити людей бути активними, прийти на дільниці 31 березня та зробити власний вибір.

«Головна ідея цього проекту, яку намагалися донести ветерани, військовослужбовці до всіх громадян – це те, що від кожного виборця, кожного голосу залежить майбутнє країни. Для декого війна йде лише виключно на Сході і не відчувається на решті території взагалі. Насправді ж, війна йде і в середині нашої держави, вибори – це також фронт війни проти Путіна за нашу незалежність, і ми маємо бути свідомими, коли обираємо наше майбутнє. Саме до цього закликає даний проект», – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Плакати та відеоролики цього проекту не містять жодного політичного ангажування і не є виборчо орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обов’язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов‘язком громадян тут в мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України.

Відеоролики

“Ми звернулися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і отримали від них рішення про те, що відеоролики, створені з метою підтримки громадянської позиції, мають ознаки соціальної реклами. Тож ми звертаємось до телеканалів та операторів зовнішньої реклами аби вони сприяли максимальному розповсюдженню даного соціального продукту”, – наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час презентації соціально-суспільного проекту «Голосуй! Ми прикриємо!»

Воїни сподіваються, що народ, який вони захищають на передовій, не знехтує своїм правом вибору.

Ірина Фріз сказала, що  звернулась до телеканалів та операторів зовнішньої реклами аби вони розмістили соціальний проект “Голосуй! Ми прикриємо!” в своїх ефірах та на рекламних площинах.

«Ми повинні пам’ятати, що ми маємо обрати не лише Президента, але й Верховного Головнокомандувача армії», – наголосив начальник управління комунікації і преси Міністерства оборони Олексій Чернобай також він відзначив підкреслену роль армії в боротьбі за незалежність.

Використано матеріали з веб-сайту Мінветеранів