Відбулось засідання Громадської ради при Службі

Дата: 01.12.2016 Переглядів: 159

30 листопада 2016 року у приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Cил України (м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, к. 118) об  11 год. відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

У засіданні взяли участь: Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Дерев’янко А. В., заступник директора департаменту – начальник відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Бубленко Ю. П., голова Громадської ради при Службі Палій В. М., керівники всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО та запрошені особи з інвалідністю – учасники АТО.

Під час засідання були розглянуті питання:

  1. Про Міжнародний день осіб з інвалідністю.
  2. Про стан виконання Плану спільної роботи з виконання рішень VI Всеукраїнського форуму ветеранів.
  3. Про стан підготовки до консультацій з громадськістю з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України  “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та увічнення пам’яті загиблих під час воєн та військових конфліктів”.
  4. Про стан роботи з питань підготовки до проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

„Захищаючи права інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя! Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що особи з інвалідністю стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, соціально активними людьми, які надихають багатьох на нові звершення.” – зазначив у вітальному слові до осіб з інвалідністю Дерев’янко А. В.

В ході засідання присутніх поінформовано про діяльність Служби у сфері соціального захисту ветеранів, учасників АТО та людей з інвалідністю.vidznaka-invalidiv

Грамотами Служби відзначено захисників України, які ціною свого здоров’я захищали її територіальну цілісність: Денисов Максим Вячеславович;  Орендовський Віктор Олексійович; Мойсеєнко Анатолій Миколайович;  Блохін Дмитро Віталійович; Ващенко Михайло Леонідович; Бондарчук Кирило Євгенійович; Басенко Олександр Васильович; Фатеєв Анатолій Вікторович; Калитюк Сергій Миколайович.

Членами Громадської ради прийнято рішення направити лист до Міністра соціальної політики Реви А. О. з проханням проведення консультацій з громадськістю з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України  “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та увічнення пам’яті загиблих під час воєн та військових конфліктів”.