Відбулись змагання учасників АТО з інвалідністю „Нескорені”

Дата: 05.12.2016 Переглядів: 86

На цих вихідних в м. Київ на території історико-архітектурної пам’ятки-музею „Київська фортеця” відбулись змагання серед учасників АТО з інвалідністю „Нескорені”. Організатором змагань виступила Всеукраїнська громадська організація „Українська асоціація інвалідів АТО” (голова – Сергій Тріскач).

Учасники виконали комплекс вправ в дисципліні crossfit. Цей вид спорту поєднує найрізноманітніші види фізичної активності на тренування швидкості, сили, витривалості та гнучкості. Незважаючи на отримані серйозні травми та ампутації кінцівок, внаслідок поранень під час участі у бойових діях на сході країни, учасники змагань перебувають в прекрасній фізичній формі, що й продемонстрували на кардіотренажерах та у вправах з гирями, штангою.

„Захищаючи права інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя! Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що особи з інвалідністю стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, соціально активними людьми, які надихають багатьох на нові звершення.” – зазначив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко у своєму зверненні до учасників змагань.15232089_1754315354894331_3038599586182771037_n

Також ним було проінформовано присутніх про діяльність Служби, зокрема щодо соціального захисту учасників АТО з інвалідністю.

В рамках заходу колективами народної самодіяльності продемонстровано запальні танці та виконано українські пісні, а дітки, які займаються бойовим мистецтвом провели показовий виступ з карате.

Прийшов підтримати та повболівати за своїх побратимів Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції Вадим Свириденко. Зокрема, він наголосив, що аби повернутись до нормального життя після поранення треба мріяти і жити для своїх рідних і близьких. Зі своєї сторони пообіцяв зробити все, аби кожному хто повернувся з війни і втратив певні функціональні можливості організму, держава забезпечила гідний захист та увагу.