Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО

Дата: 06.09.2016 Переглядів: 406

Завдяки ініціативі Сектору в Одеській області, відпрацюванню ним встановленого комплекту документів, здійснення необхідних погоджень та організації взаємодії з керівництвом Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – 1 серпня 2016 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на стіні навчального закладу героїчно загиблому в АТО капітану Дмитру Васильєву.

Дмитро Васильєв протягом 2001-2003 років навчався в цьому ліцеї. Під час відбиття російської агресії на сході країни командував 2 механізованою ротою 28 окремої механізованої бригади й загинув у бою, відбиваючи атаку диверсійно-розвідувальної групи противника поблизу Мар’їнки. Кавалер орденів «Богдана Хмельницького» II та III ступенів.

Право відкрити меморіальну дошку було надано бойовому побратиму Дмитра підполковнику Сергію Щербині та одному із найкращих ліцеїстів Кирилу Богданову.

В урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки, окрім ліцеїстів та їх наставників, також взяли участь рідні та друзі капітана Васильєва, бойові побратими, представники влади, громадськості та військовослужбовці гарнізону.

У своїй промові завідувач сектору в Одеській області Микола Сторожук від імені голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Валентиновича Дерев’янка висловив щиру вдячність матері Дмитра Світлані Дмитрівні за виховання сина патріотом України, якого дуже цінили підлеглі за професіоналізм, мужність, людяність та турботу.ї

Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО4

 

 

 

 

 

Сьогодні ми не лише вшановуємо пам’ять про подвиг українського воїна, ми прагнемо, щоб його приклад героїчного служіння Батьківщині був постійно на очах й у думках молодого покоління, — зазначив завідувач Сектору.

Спогадами про Дмитра, його людяні та офіцерські якості, з ліцеїстами також поділились його мати Світлана Васильєва та товариші по службі.

Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО2