Відкриття творчого центру для дітей учасників АТО и дітей переселенців

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 69

Днями, на території житлового комплексу «Енісейська Садиба» відбулося урочисте відкриття Центру арт-терапії для дітей та молоді, сімей постраждалих в результаті військових дій на Сході України тa дітей воїнів АТО. Центр створено на базі національного талант-шоу “Війна не забере твою мрію”, що відбулося вже тричі минулого року. Організаторами виступили творча організація ГО Асоціація творчих людей Time of changes та ГО “Офіцерский корпус”

Завдання центру – психологічна реабілітація дітей, які пережили жахіття війни шляхом  залучення їх до творчої майстерності (хореографії, вокалу, театрального мистецтва та ін.) та консультацій з психологом. За 2016 рік за допомогою арт-терапії більше ніж 60 дітей та батьків змогли не лише адаптуватися до нового оточення, а й відкрити у собі нові таланти, щиро посміхнутись та повернути віру у себе та мрію.

Головний організатор проекту Юлія Бартєнєва говорить, що “ніщо так швидко не відновлює поранену душу, як мистецтво. Ніщо не дозволяє так натурально зцілюватися і почати знову мріяти, відкривши своє серце, як творчість. У творчому центрі ми плануємо проводити максимум заходів для того, щоб надати допомогу і моральну підтримку якомога більшій кількості дітей та батьків: талант-шоу, мюзікли, творчі зустрічі, майстер-класи, благодійні концерти, мотиваційні тренінги”.

– Наразі, ми опікуємося двома категоріями дітей молоді та батьків:  вимушені переселенці та діти воїнів АТО, але плануємо працювати ще й з багатодітними сім’ями, дітьми сиротами та малозабезпечиними сім’ями, – зазначила Юлія .

Навички, здобуті на заняттях, діти демонструють на звітному концерті, талант-шоу «Війна не забере твою мрію», який нещодавно проводився вже втретє за 2016 рік.

Проект “Війна не забере твою мрію” підтримали фінансово, надали подарунки дітям та надали гранти на придбання апаратури: агенство  ООН з питань біженців, ГО “Крим СОС”, Міністерство молоді та спорту України, МБФ “Я люблю Україну”, Український молодіжний форум, Департамент поліції охорони та інші.

Більше інформації на офіційному сайті проекту