Відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».

Дата: 10.05.2017 Переглядів: 156

В Національному музеї-заповіднику „Битва за Київ у 1943 році” (c. Нові Петрівці, Вишгородський район, Київської області) пройшли урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в заході взяли керівники Київської області та Вишгородського району, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадських об’єднань ветеранів війни та учасників АТО, ветерани Другої Світової війни та члени їх сімей, учасники бойових дій в Афганістані, учасники АТО, учні та ЗМІ.

Урочиста подія розпочалась з вшанування загиблих та покладання квітів біля пам’ятника воїнам визволителям Києва.

Після покладання квітів усіх присутніх запросили на святковий концерт під відкритим небом. Ветеранів війни та усіх присутніх привітали Перший заступник Київської обласної державної адміністрації Савченко Олександр Ільїч, депутат Київської обласної ради Кармазін Сергій Вікторович, голова Вишгородської районної державної адміністрації Савенок Вячеслав Володимирович, голова Вишгородської районної ради Кириченко Ростислав Миколайович, голова Київської обласної організації ветеранів України Томашов Микола Сергійович. Після привітань керівництва області відбувся святковий концерт за участю оркестру Білоцерківської районної державної адміністрації.

Після проведення концерту Голова Київської обласної державної адміністрації Горган Олександр Любомирович вручив подяку Президента України ветерану Другої світової війни Василю Бабичу, кавалеру чотирьох медалей «За відвагу».