Вітаємо з Міжнародним днем миротворців!

Дата: 28.05.2015 Переглядів: 707

29 травня у світі відзначається Міжнародний день миротворців ООН. Конкретна дата обумовлена фактом започаткування – 29 травня 1948 року – невдовзі після завершення Другої світової війни, Радою безпеки Організації Об’єднаних Націй, першої програми, яка передбачала втілення в життя миротворчих устремлінь світової спільноти.

Це свято людей, які і в мирний час продовжують виконувати місію з користю для суспільства. Міжнародний день миротворців ООН покликаний звернути увагу на діяльність мужніх фахівців, їх відданість благородній миротворчій справі, відповідальність і сумлінне виконання професійного обов’язку, нерідко з ризком для життя.

У цей день віддаємо данину поваги до миротворців ООН. Про таких людей благородної душі і високих помислів відомий класик Вільям Шекспір писав: “Благословенні миротворці на землі”. В минулому, сьогодні і в майбутньому.

Міжнародний день миротворців ООН відзначають учасники діючих миротворчих операцій ООН і колишні миротворці, які вже зробили свій внесок в стабілізацію ситуації на планеті.

В Україні цей день офіційно відзначається з 2003 року. Україна надає важливого значення діяльності з підтримання міжнародного миру та безпеки, розглядаючи участь у ній як важливий чинник своєї зовнішньої політики.

Сьогодні, у непростий для України час, військовослужбовці з досвідом миротворчої діяльності мужньо і професійно виконують завдання в ході антитерористичної операції на Сході України.

Вклад українських миротворців у справу збереження миру високо оцінив Президент України Петро Порошенко. Президент зазначив, що зараз військові-миротворці з міжнародним миротворчим досвідом відіграють надзвичайно важливу роль у захисті України від агресії. Саме вони в перші дні агресії змогли незначною кількістю боєздатних сил стримати чисельно переважаючого противника, підкреслив Глава держави.

Шановні миротворці!
Колектив Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції сердечно вітає зі святом усіх, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру в миротворчих операціях.

Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

Бажаємо всім українським миротворцям міцного здоров’я, успіхів в житті, мирного неба над нашою єдиною Україною!

З найкращими побажаннями здоров’я, добра, миру колектив Служби вітає колишніх миротворців – Голову Служби Артура Валентиновича Дерев’янка та помічника Голови Служби – Валерія Івановича Батенка.