Вітання першого заступника голови Служби Ігоря Мальцева

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 65

Шановні захисники Батьківщини! Шановні ветерани війни!

14 жовтня Україна відмічатиме особливе державне свято – День захисника України. Символічно, що відзначається воно саме на Покрову Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалась захисницею українського козацтва.

Адже дане свято об’єднало різні покоління мужніх захисників української держави – і тих, хто боровся за свободу рідної землі у минулому столітті, і сучасних оборонців української державності – бійців АТО/ООС, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Вже понад чотири роки українці мужньо виборюють свою незалежність. Своїми героїчними вчинками ви зберігаєте і зміцнюєте патріотичний дух населення, укріпляючи віру людей у щасливе майбутнє України, формуючи у молоді активну життєву позицію.

У ці дні ми щиро вшановуємо загиблих Героїв, глибоко вклоняємось їх батькам, висловлюємо велику вдячність та повагу всім, хто захищав і зберігає спокій українців.

Від імені Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, побажати вам міцного здоров’я, непохитної віри в Україну, любові близьких, добробуту і достатку, а ми, зі свого боку, будемо робити все, щоб ви відчували турботу нашої держави. 

Слава захисникам нашої країни! Слава Україні!

Перший заступник голови

Ігор Мальцев