ВАМ, ДОРОГІ МОЇ ДРУЗІ, ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 205

15 лютого – день пам’яті та вшанування наших земляків, які до кінця і з честю виконували військовий обов’язок на землі Республіки Афганістан.

Вірність присязі, проявлені мужність, героїзм та відвага при виконанні поставлених завдань – гідний приклад для нащадків!

На сьогоднішній день, ветерани Афганістану – активні громадяни нашої держави. Вони зберегли кращі бойові традиції та діляться ними з сучасним поколінням військовослужбовців, які боронять суверенітет та територіальну цілісність України.

Кажуть, що людина живе на землі доти, доки про неї пам’ятають. Ми у вічному боргу перед полеглими та їх рідними. Поділяю біль і скорботу батьків, вдів і дітей, які понесли непоправні втрати.

Вічна пам’ять героям!

Цього особливого дня дозвольте засвідчити щиру повагу кожному, кому випало пройти буремними дорогами Афганістану в драматичний період воєнного протистояння.

Переживаємо нині нелегкі часи. Упевнений, що ми подолаємо всі перешкоди й негаразди на шляху до розбудови заможної, процвітаючої та демократичної держави.

Вірю у краще майбутнє, у щасливу долю наших дітей і онуків.

Сьогодні, у  28-у річницю виведення військ з Афганістану та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, дозвольте висловити вам свою щиру подяку за нелегкі роки, віддані військовій службі.

Бажаю всім здоров’я, сімейного благополуччя та довгих років життя під мирним небом України.

Нехай обминають Вас негаразди, підростаюче покоління радує своїми досягненнями, а у сім’ях панують мир, добробут і щастя!

Артур Дерев’янко