„Волонтерство – це стиль життя!”

Дата: 05.12.2016 Переглядів: 133

 З 1985 року, щороку, 5 грудня світова спільнота  відзначає Міжнародний день волонтера.

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Весь світ бачить, наскільки потужним став волонтерський рух в Україні, а це свідчить про значний розвиток громадянської свідомості.

Зрозуміло, що в мирний для країни час більшість громадських об’єднань займалися іншими справами, а деяких і зовсім не існувало. Тепер же центральні, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та волонтерські організації співпрацюють між собою, узгоджують та координують свої дії, бо їх об’єднує спільна мета – допомогти всім хто приймає участь в АТО, їх сім’ям, а також переселенцям із зони бойових дій та Криму.

Волонтерство – це стиль життя!

Викликає велику шану зусилля тих людей, які день за днем добровільно жертвують своїм часом і віддають свої сили на те, щоб захистити знедолених, подолати бідність та поліпшити життя потребуючих.

Тільки в єднанні держави і громадськості наша сила.

Я гордий тим, що живу в країні де панує патріотичний дух, де люди не байдужі один до одного. Спасибі Вам за ту допомогу, що надаєте бійцям АТО та переселенцям, ризикуючи своїм здоров’ям, а інколи і життям.

Тож, закликаю всіх працювати в унісон на благо нашої Батьківщини, робити все для її територіальної цілісності та суверенітету.

Зичу всім здоров’я, наснаги у ваших корисних справах та мирного неба!

 

         Артур Дерев’янко