Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту проводить Всеукраїнську конференцію

Дата: 24.11.2015 Переглядів: 864

24 листопада 2015 р. у приміщенні Державної служби України з надзвичайних ситуацій, адреса: вул. Гончара, 55-а, розпочалася IX Всеукраїнська конференція та семінар-нарада з головами територіальних і функціональних рад Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

До участі у роботі конференції запрошені представники центральних органів виконавчої влади, в тому числі, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства молоді та спорту та інших.

“Ветеранський рух відіграє важливу роль у патріотичному вихованні підростаючого покоління, професійному становленню молодих спеціалістів Служби порятунку. Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо виховати ще не одне покоління професійних вогнеборців та підняти на зовсім інший рівень ветеранський рух служби цивільного захисту”, – зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з доповіддю щодо реалізації державної політики у сфері соціального та правового захисту ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей, розвитку ветеранського руху виступив Голова Служби Артур Дерев’янко.

Голова Служби докладно поінформував учасників заходу про основні напрямки діяльності Служби, про реалізацію державних програм у сфері соціального захисту. У своїй доповіді він звернув увагу присутніх на роль ветеранських громадських організацій, ветеранської спільноти, яку вони відіграють у військово-патріотичному вихованні молоді, що є дуже актуальним у сучасних умовах.

А. Дерев’янко розказав, як співпрацює Служба з громадськими об’єднаннями, побажав успіхів та натхнення членам Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту. Голова Служби в цілому дав позитивну оцінку роботи громадської організації.

У перший день роботи конференції, яка триватиме 24-25 листопада, учасники обговорили питання соціального, медичного, правового захисту ветеранів, членів їх сімей, а також подальшого розвитку історико-культурної спадщини, професійного становлення молодих спеціалістів Служби порятунку.