Виповнилось 3 роки батальйону „Київ”, що перебуває в складі 72-ї ОМБР

Дата: 11.05.2017 Переглядів: 134

Наразі батальйон тримає позиції в районі міста Авдіївка Донецької області – в одному з найбільш небезпечних напрямків, на якому перманентно ведуться бойові дії. Тож заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Служби Руслан Кучук, волонтери разом із командуванням батальйону на чолі з комбатом Едуардом Пісоцьким відвідали бійців батальйону, передали їм продукти, одяг, засоби гігієни та вручили нагороди. З нагоди ювілею нагороди, серед яких – грамоти, подяки, медалі “За відвагу та честь” і “За оборону рідної країни ” та інші відзнаки – для вояків надали Міністерство оборони України, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Українська спілка ветеранів Афганістану, Київський міський голова Віталій Кличко.

Під час відзначення ювілею присутні вшанували пам’ять загиблих бійців батальйону хвилиною мовчання.

Вояки щиросердечно дякували волонтерам та артистам, адже найбільш приємно для наших Героїв є те, що до них постійно приїжджають люди, підтримують, забезпечують необхідними речами.

Завершив відзначення 3-ї річниці 12-го батальйону «Київ» святковий обід і концерт, який організували артисти Криворізького Палацу культури.

„Найголовніше – аби ви, українські захисники, залишалися живими і здоровими, і з гідністю виконали бойову задачу. Ми всі хочемо, щоб ви швидше повернулися з війни переможцями”, – наголосив комбат Едуард Пісоцький.