Випуск вечірньої гімназії для підлітків

Дата: 17.05.2019 Переглядів: 54

Закінчення цього навчального року «Вечірньої гімназії для підлітків» в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації, що належить до сфери управління Служби, припав на День вишиванки, який відзначається з метою збереження українських національних цінностей та їхньої популяризації.

Фахівці із соціальної роботи ЦСПР запросили на захід учасників АТО та членів їх сімей, підготували цікаву програму, аби діти не тільки вправлялися в інтелектуальному напрямку, а й могли розважитися – цікаві ігри, вікторини, змагання… Подбали також і про солодкий стіл – сік, напої, фрукти, солодощі.

Іванківська дітвора добре знає про цей проект. Започаткований двадцять років тому він став можливістю для дітей із соціально-незахищених сімей вивчати основи комп’ютерної грамоти, англійську мову, християнську етику. Завдяки цьому проекту ведеться превентивна робота щодо шкідливих звичок. Кожен випуск – це демонстрація отриманих дітьми знань та маленьке свято з іграми, розвагами, частуванням.

Хоча з 2015 року пріоритет під час набору до гімназії був відданий дітям з сімей учасників бойових дій АТО, ми не залишили осторонь тих, хто зарекомендував себе дисциплінованими «гімназистами» та конче потребує додаткових знань. Всі консультації та уроки проводяться на безоплатній основі. Прикро, що кількість учнів обмежена – 25. Відсутність комп’ютерів та відповідного приміщення не дозволяє ЦСПР набрати їх більше, хоча консультативну допомогу надаємо всім, хто за нею звертається.

За всі добрі наміри, постійну підтримку та розуміння Центр вдячний Міжнародному благодійному фонду «Східно-Європейська місія», надійному партнеру, з якими Центр  «пліч-о-пліч» 24 роки.