«Welcome-party» з учасниками АТО

Дата: 11.05.2017 Переглядів: 191

Черговий етап організаційно-діяльнісної гри з учасниками АТО, до якої були залучені члени їх родин, представники громадських та благодійних організацій, фахівці Бородянського соціально-психологічного центру, спрямували на планування спільної діяльності та пошук додаткових можливостей в інтересах цільової групи – учасників АТО.

Завдання, які учасники визначили для себе, концентрувалися переважно на питаннях соціально-психологічної адаптації учасників бойових дій на сході України, іншими словами їх цілісного повернення до мирного життя.

А оскільки в цих процесах задіяні різні сторони соціуму, то чимало уваги було приділено питанням відпрацювання реально працюючих моделей міжсекторної взаємодії, підвищення соціального статусу учасника АТО у громаді, залучення цільової допомоги від благодійників різного рівня для вирішення проблем сімей, що опинилися у кризовому стані, запуск соціальних проектів з міжнародною підтримкою.

Погода сприяла реалізації креативної задумки фахівців Бородянського центру СПР, однією із складових якої стало проведення заходу з учасниками АТО у форматі «Welcome-party» –  на відкритому повітрі під кронами весняних дерев. Це створило атмосферу невимушеності, сприяло налагодженню довірливих стосунків і плідної взаємодії.