Ю. Корсунов: потрібні програми пільгового кредитування учасників АТО

Дата: 22.02.2016 Переглядів: 556

Питання, пов’язані з виділенням землі та наданням житла учасникам антитерористичної операції, обговорили під час зустрічі Голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна з ветеранами АТО.

Спілкуючись з учасниками АТО, Ігор Райнін підкреслив, що вирішення їх життєвих питань – один з пріоритетів обласного керівництва.

«Я радий, що у обласної адміністрації налагоджені тісні контакти зі Спілкою ветеранів АТО, завдяки чому ми дізнаємося про проблеми бійців і можемо допомагати. Зі свого боку, хочу запевнити, що готовий відстоювати ваші інтереси, в тому числі – на рівні Кабінету Міністрів», – сказав керівник області.

Ветерани розповіли Ігорю Райніну про свої плани будівництва дачного селища у Вільхівці, де в минулому році учасникам АТО видали земельні ділянки.

«Ми хочемо розвивати цей дачний кооператив і перетворити його на невелике впорядковане селище. Для цього там необхідно створити інфраструктуру – облаштувати дороги, провести світло», – зазначів головний спеціаліст сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Харківській області Юрій Корсунов.

Ігор Райнін зазначив, що програми пільгового кредитування розробляються на державному рівні, і на сьогоднішній день програм, за якими учасники АТО могли б отримати кредити, немає.

«Ми будемо готувати пропозиції щодо створення такої програми на державному рівні. Крім того, розглянемо можливість фінансування з обласного та районного бюджетів», – пообіцяв ІгорРайнін.