“Юридична Сотня” прозвітувала про діяльність та представила плани на рік

Дата: 04.04.2018 Переглядів: 107

3 квітня в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбувся звіт  громадської організації “Юридична Сотня” про діяльність та презентація плану дій на 2018 рік, а також обговорення актуальних правових проблем учасників війни України проти російської агресії, що потребують вирішення.

На захід запрошені представники ЗМІ, юристи-волонтери, які допомагають чи хочуть долучитися до надання безоплатної правової допомоги військовим, ветеранські та громадські організації, представники органів державної влади. Від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції участь взяв заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Руслан Кучук.

Під час заходу голова “Юридичної Сотні” Леся Василенко розповіла про реалізовані проекти у 2017 році, навела статистичну інформацію звернень на гарячу лінію для учасників бойових дій, поінформувала про діяльність  регіональних представників організації, розробку 6 нових пам’яток та інше.

Учасники засідання, зокрема, звернули увагу присутніх на невизначеність питання щодо статусу добровольців, які брали участь у бойових діях із захисту територіальної цілісності України. “Це питання треба вирішувати, принаймні для того, щоб належну шану та подяку віддати людям, які у 2014 році взяли до рук ту зброю, яку могли якимось чином дістати, поїхали в райони, де відбувалися бойові дії, та чинили опір агресору”, – зазначила Василенко.

Подивитись відео засідання можна на сайті УКРІНФОРМУ (фото).