З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дата: 23.08.2016 Переглядів: 83

Голова А. В. Дерев'янкоШановні колеги та друзі!

Щиро вітаю Вас із визначним для нашого суспільства святом — 25-ю річницею Дня незалежності України!

Чверть століття тому здійснилась споконвічна мрія нашого народу – стати незалежними, побудувати власну країну. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

У цей важливий та визначний день вітаємо і низько вклоняємось тим, хто вкладає в Україну сили, знання, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу.

Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – український народ пишається вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом.

Сьогодні ми з надією дивимось у майбутнє нашої Вітчизни. Всіх нас об’єднує  почуття єдиної родини, спільної відповідальності за нашу державу, добробут її народу.

Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

Голова  Служби Артур Дерев’янко