З Днем визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2016 Переглядів: 283

Шановні ветерани! 

Від щирого серця вітаю Вас з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, захисникам України. Вшановуємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, схиляємо голови перед солдатськими вдовами, дітями війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть цю сторінку історії, пам’ятатимуть про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право  бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашої Вітчизни.

На жаль, сьогоднішні урочистості затьмарені тим, що Україна знову зіткнулася з реальною жахливою загрозою своєї незалежності.  Для сучасної молоді події Другої світової війни стали ще ближчими через війну на Сході України. Втім, ми бачимо, що наша молодь дійсно змістовна і патріотична, вона виявилася гідною ваших звитяжних подвигів і високих нагород.

Шановні ветерани! Бажаю Вам міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних, поваги і турботи держави. Разом ми обов’язково здолаємо всі труднощі і виведемо нашу країну на новий рівень розвитку.

Слава Україні!

 

Голова Служби  А. В. Дерев’янко