З’явився календар спортивних заходів для ветеранів

Дата: 03.04.2019 Переглядів: 54

Марафони, змагання з футболу, регбі, трейли та крос-фіти ба навіть рафтинг – в Україні розпочався сезон активності щодо цих заходів та змагань.

Щомісяця відбувається не менше десятка таких заходів. Чимало з них суто ветеранські, інші ж влаштовуються для всіх бажаючих, але саме ветеранам війни організатори надають знижки, часто в 100%.

Вже цього тижня відбудеться Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих, під час якого буде обговорена ідея проведення Чемпіонату України з ММА серед ветеранів АТО. В Чернівецькій області відбудеться «Гуцул трейл», а в Житомирі відбудеться дружня зустріч ветеранської команди з регбі «The brave» із командою 95-ої бригади ДШВ.

Перелік цих та інших заходів можна знайти на сайті Мінветеранів. Міністерство за активної участі Ради ветеранів зробили календар спортивних заходів в яких ветерани можуть взяти участь або безкоштовно, або зі значною знижкою. Наразі там розміщена інформація про змагання та марафони на весну, тобто квітень-травень, зокрема назва заходу, час, місце, умови участі та решта додаткової інформації для ветеранів.

Дані про наявність заходів та їх зміст буде постійно оновлюватися та актуалізуватись.

Зробити такий календар було вирішено напередодні, під час зустрічі заступників Міністра у справах ветеранів Оксани Гаврилюк та Олександра Терещенка із представниками громадських організацій, які влаштовують спортивні заходи.

«Сайт – це майданчик де ми вирішили розмістити зібрану інформацію про різноманітні спортивні змагання, марафони. Цю інформацію ми будемо постійно оновлювати та розміщати не лише в календарі, а й на сторінках соцмереж. Ми також запрошуємо і інших організаторів долучатись та надавати інформацію про свої заходи задля її поширення та популяризації. Головна вимога – захід має бути для ветеранів, або з максимально сприятливими умовами участі для них», – зазначила Оксана Гаврилюк.

Тож, пропонуємо слідкувати за розкладом заходів, обирати цікаві для себе та брати в них участь.