З нагоди 75-ї річниці визволення міста Одеса від нацистських загарбників

Дата: 16.04.2019 Переглядів: 118

На виконання Плану заходів на II квартал 2019 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат 09-12 квітня 2019 року Державною службою  України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції було організовано поїздку делегації ветеранів війни з регіонів України та м. Києва  для участі у заходах з відвідування поховань і військових пам’ятників, відзначення 75-ї річниці визволення міста Одеса від нацистських загарбників, а також зустрічі з ветеранами Одещини.

У складі делегації були ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших країн та учасники антитерористичної операції.

Учасники делегації ветеранів взяли участь в офіційних заходах з нагоди 75-ї річниці визволення Одеси від нацистських загарбників та покладанні вінків, квітів до пам’ятників Невідомому матросу на Алеї Слави та  Крила Перемоги на площі 10 Квітня. Також делегація ветеранів мала можливість долучитись до Всеукраїнської естафети пам’яті “Слава визволителям України”, організованою міською організацією ветеранів.

У ході зустрічі з керівництвом міста  відбулось обговорення ветеранами питань соціального захисту ветеранів, а також розглядався стан меморіалів Одеси.

Під час поїздки учасники делегації спільно з ветеранами м. Одеси та представниками громадських організацій Одещини відвідали меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї, військово-історичного музею Південного оперативного командування, Музею партизанської слави в Нерубайских катакомбах, сквер Героїв Небесної Сотні та місце спорудження майбутнього Меморіалу воїнам, які загинули на сході України.

На запрошення керівництва Військово-Морських Сил Збройних Сил України делегація ветеранів відвідала крейсер “Гетьман Сагайдачний”, де відбулась зустріч з екіпажем корабля.

Дуже насиченою була й культурна програма заходів, яка включала відвідування Одеської кіностудії та ознайомлення з історією розвитку кіно, а також Одеського Національного академічного театру опери та балету.