Захисників України проводили на медичну реабілітацію в Болгарію

Дата: 11.03.2019 Переглядів: 169

За сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції продовжує здійснюватися медична реабілітація поранених українських військовослужбовців за кордоном.

10 учасників антитерористичної операції пройдуть курс медичної реабілітації з 9 по 22 березня в лікарні “Калероя” (м. Хісаря, Республіка Болгарія).

З Міжнародного аеропорту “Київ” наших захисників проводжав начальник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Служби Олексій Моха.

Проект медичної реабілітації за кордоном реалізується на основі Угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України та фінансується Трастовим фондом НАТО у сфері медичної реабілітації.

Служба здійснює планування, підготовку та координацію направлення українських ветеранів на медичну реабілітацію із залученням відомств сектору безпеки і оборони, організує комплектування пакету документів кандидатів, а подальший відбір на підставі документів здійснюється болгарською стороною.

Протягом 2018–2019 років курс медичної реабілітації в лікарні “Калероя” вже пройшли 80 поранених українських військовослужбовців.

Детальніше про медичну реабілітацію в Болгарії можна дізнатись з банера на головній сторінці веб-сайту Служби.