Засідання круглого столу з обговорення проблемних питань учасників АТО

Дата: 06.06.2017 Переглядів: 217

2 червня 2017 року  за ініціативи Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО Чернігівської міської ради в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Наталії Романової відбулося засідання круглого столу на тему: «Проблемні питання щодо виконання вимог ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  в частині медичного обслуговування та санаторно-курортного лікування учасників АТО та шляхи їх розв’язання».

У засіданні круглого столу взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, представники громадських організацій. На засіданні був присутній головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Служби Черешко А. І.

Додатково підіймалося питання оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції у 2017 році.

За підсумками засідання круглого столу вирішено організувати окрему зустріч з керівництвом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, де обговорити можливість оздоровлення дітей учасників АТО як в Україні так і за кордоном.