Збори голів ветеранських організацій на Закарпатті

Дата: 29.01.2019 Переглядів: 72

27 січня у м. Мукачево відбулись збори голів громадських ветеранських організацій області з метою досягнення єдиної спільної думки щодо розвитку ветеранського руху Закарпаття.

Перед присутніми виступив Микола Марчишак – представник від Закарпатської області в Раді ветеранів України, що утворена при Міністерстві у справах ветеранів України. Він розповів, які питання піднімалися на установчих зборах Ради ветеранів, які робочі групи були створені та загалом про завдання, що стоять перед Радою та Міністерством ветеранів. Ветерани піднімали болючі питання, які потребують вирішення на рівні держави.

Під час дискусії керівники громадських об’єднань учасників бойових дій обговорювали питання створення ветеранського хабу та реабілітаційного центру для учасників АТО на Закарпатті. Висвітлені питання отримання санаторно- курортного лікування та психологічної реабілітації військовими, що наразі проходять службу в ЗСУ. Було прийнято рішення обговорити ці проблемні питання на засіданні Ради ветеранів.

Перед учасниками зборів також виступив головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Сергій Кузнєв, який поінформував про державні програми, які реалізуються Службою. Обговорили питання поширення  корисної для ветеранів інформації безпосередньо серед членів громадських організацій. Говорили також про взаємодію ветеранських громадських організації із школами, участь ветеранів у  військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.