Житомирському «Дому ветерана» – рік!

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 68

На честь річниці «Дому ветерана» відбулося справжнє свято з урочистостями, гостями та концертом відомої української групи «Без обмежень».

Символічно, що саме хлопці з цього рок гурту рік тому виступили в стінах Верховної Ради з благодійним концертом для збору коштів на реалізацію проекту «Дім ветерана».

І ввже через рік цей ветеранський простір активно та ефективно працює. Тут і освітні програми для ветеранів, і робота з родинами, психологічна підтримка, юридичні консультації та багато інших сервісів для ветеранської спільноти.

Команду також вітали представники влади, ветерани з родинами, партнери.

«Дім ветерана» – це унікальний для нашої країни відкритий простір для ветеранів та членів їхніх родин. За час свого існування він став майданчиком для спілкування, освітніх проектів, бізнес-консультацій та психологічної підтримки, а також гарним місцем для родинного спілкування в родинному колі. Наразі, проєкт Житомирського «Дому ветерана» став прикладом для інших.

«На прикладі Житомирського «Дому ветерана» говоримо про масштабування проєкту по всій країні. Аби і в інших регіонах з’явилися аналогічні єдині простори допомоги та спілкування ветеранської спільноти та їхніх близьких. Саме тому, окрім святкової програми, в нас передбачена зустріч із представниками всіх областей, аби поділитися із ними досвідом, на місці продемонструвати всі можливості та розповісти про шлях впровадження таких ветеранських просторів у себе в регіонах», – розповідає заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

Святкування річниці відбулося за підтримки Міністерства у справах ветеранів в п’ятницю 21 червня в «Домі ветерана», який розташований за адресою: Чудницький шлях,1.

За матеріалами сайту Мінветеранів