Toп новини

Дата: 19.12.2018 Переглядів: 324

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 18 грудня 2018 року у приміщенні Veteran Hub, який знаходиться за адресою: вул. Ю. Іллєнка, 42 проведено навчально-методичне заняття для представників громадських об’єднань ветеранів.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 106

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено засідання круглого столу на тему: «Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю». Цей захід став своєрідним завершенням акції «Підтримай бійця», яка проходила за ініціативи громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 122

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов 5 грудня взяв участь у проведенні уроку мужності та національно-патріотичного виховання, що відбувся у Запорізькому козацькому ліцеї.

Дата: 29.11.2018 Переглядів: 181

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області  Володимир Веркалець взяв участь у загальних зборах демобілізованих учасників бойових дій на сході країни, представників ветеранських громадських об’єднань, волонтерських організацій, які відбулись 28 листопада у  Надвірнянській райдержадміністрації.

Дата: 14.11.2018 Переглядів: 108

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець взяв участь у координаційній зустрічі у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!», що відбулась  13 листопада в залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Дата: 13.11.2018 Переглядів: 143

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, постійно співпрацює з різними організаціями та установами, як державними, так і громадськими.

Дата: 12.11.2018 Переглядів: 111

Мобільний консультаційний пункт – це один із напрямів роботи з учасниками АТО Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 24.10.2018 Переглядів: 270

У прямому ефірі “Українське радіо. Одеса” філії ПАТ “НСТУ “Одеська регіональна дирекція” завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук відповідав на питання ведучого щодо психологічної реабілітації  учасників АТО/ООС.

Дата: 08.12.2017 Переглядів: 204

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» 7 грудня поточного року  відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи». Співорганізатором заходу було Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

Дата: 05.12.2017 Переглядів: 124

Заступник голови Державної служби України та учасників антитерористичної операції Вячеслав Станіславович Марченко надав коментар для газети “Україна молода” до Всеукраїнського тижня права стосовно  питань забезпечення учасників антитерористичної операції протезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, засобами технічної реабілітації.