Toп новини

Дата: 24.11.2016 Переглядів: 261

24 листопада 2016 р. у Міжнародному аеропорту  “Бориспіль” відбулися урочисті проводи трьох учасників антитерористичної операції, які отримали поранення під час виконання обов’язків із захисту незалежності та територіальної цілісності України, до компанії “ITOP S.p.A. Officine Ortopediche” (Італія) для проходження протезування та реабілітації.

Дата: 03.10.2016 Переглядів: 322

За проханням та рекомендацією Сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опреції ветерани АТО на чолі зі старшим лейтенантом Олексієм Литовченком, інвалідом війни – ампутантом, відвідали 30 вересня у Військово–медичному клінічному центрі Південного регіону (колишній 411 Одеський військовий госпіталь) бійця 46-го окремого батальйону “Донбасс-Україна” старшого солдата Романа Максимця […]

Дата: 13.09.2016 Переглядів: 339

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції докладає чимало зусиль  щодо  здійснення  гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування високофункціональних протезів, які встановлювались за державною програмою закордонного протезування постраждалих учасників АТО, на території  України.

Дата: 13.07.2016 Переглядів: 698

На ім’я Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка надійшов лист-подяка від українського воїна Олексія Литовченка, який постраждав у боях за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Дата: 12.07.2016 Переглядів: 706

Україна піклується про постраждалих своїх захисників, здійснюючи протезування високофункціональними протезами за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, за державною програмою, що реалізує Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 16.06.2016 Переглядів: 232

На минулому тижні учасникам бойових дій в АТО Руслану Карпецю та Олексію Литовченку ортопедичним концерном “Otto Bock Competence Center” (м. Дудерштадт, Німеччина) завершено протезування високофункціональними протезами за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, за державною програмою, яку реалізує Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 07.06.2016 Переглядів: 225

07.06.2016 року з аеропорту “Бориспіль” відбув на протезування до Німеччини учасник антитерористичної операції Абдулін А. А. за бюджетною програмою протезування за кордоном. Протезування за технологіями, які відсутні в Україні, учаснику антитерористичної операції буде здійснюватись в Ортопедичному центрі “Otto Bock HealthCare GmbH” (м. Дудерштадт, Німеччина).

Дата: 23.03.2016 Переглядів: 278

Уряд удосконалив Порядок протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.

Дата: 24.12.2015 Переглядів: 352

Учасникам антитерористичної операції Олександру Зозуляку, Олександру Бродюку, В’ячеславу Хільчишину здійснено протезування верхніх кінцівок високофункціональними протезами за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, виробництва “Otto Bock Competence Center”.

Дата: 03.12.2015 Переглядів: 553

Додому, в Миколаїв, повернувся боєць 79 аеромобільної бригади, якому в Німеччині за державні кошти здійснено протезування верхніх кінцівок виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні.