Toп новини

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 149

Про мужність та людяність Ще  зовсім мало часу минуло відтоді, як Михайло повернувся додому з передових рубежів захисту свободи нашої держави. Турбота про молоду родину, двоє діток і відсутність житла не вибили з колеї цілеспрямованого мужнього чоловіка, який гартував свій характер та силу, виконуючи святий обов’язок.

Дата: 19.06.2019 Переглядів: 74

Маючи за пріоритет справу психологічної допомоги в реадаптації учасників АТО/ООС до мирного життя Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, повсякчас посилює соціальну складову цієї роботи.

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 60

Перед початком шкільних канікул фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, розмістили оголошення в соціальних мережах, запропонувавши школярам ряд послуг центру.

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 125

У Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, відбувся святковий захід з нагоди Дня батька. На свято прийшли чимало татусів та дідусів, серед яких були й учасники бойових дій на сході країни та члени їх сімей. Відвідав захід й Анатолій Гултур – батько загиблого бійця АТО та дідусь чотирьох онуків.

Дата: 14.06.2019 Переглядів: 131

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, надає соціальну, психологічну, інформаційну, навчально-просвітницьку та юридичну допомогу вразливим категоріям населення. Спектр послуг Центру поширюється й на військовослужбовців строкової служби. З цією метою практичним психологом та соціальним педагогом установи була розроблена програма «Соціально-психологічна підтримка військовослужбовців», у рамках якої 7 та 13 червня […]

Дата: 06.06.2019 Переглядів: 80

Нарешті наступили довгоочікувані літні канікули, під час яких потрібно пам’ятати про безпеку. Саме тому, на запрошення адміністрації Васьковицької середньої школи соціальним педагогом центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Коростені, що належить до сфери управління Служби, Іриною Паламарчук було організовано та проведено захід для школярів «Наша безпека – в наших руках».

Дата: 04.06.2019 Переглядів: 116

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, наприкінці травня – початку червня для учасників бойових дій на сході України, активістів  громадських організацій  району проведено тренінг «Соціальна згуртованість. Проєктна діяльність та розвиток громади». Учасниками заходу також стали й працівники Іванківського ЦСПР.

Дата: 03.06.2019 Переглядів: 319

День захисту дітей – хороша нагода додати радісних відчуттів у родини учасників АТО, запросити сім’ї бійців у повному складі й спрямувати загальні зусилля на поліпшення родинної взаємодії в інтересах дітей. А багаторічний досвід діяльності Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, переконує, що найкращий інструмент для посилення тієї самої внутрішньої сімейної […]

Дата: 03.06.2019 Переглядів: 77

Ось і цього разу, психологом Соціально-психологічного центру м. Славутич, який належить до сфери управління Служби, Ю. Шпилевською в останні дні травня проведено ряд тренінгових занять для військовослужбовців Національної гвардії України, серед яких були й учасники бойових дій на сході нашої країни.

Дата: 31.05.2019 Переглядів: 195

Ну ось і дочекалися – завтра літо! Канікули дають старт сезону оздоровлення. І яким би воно не було, організованим чи неорганізованим, головний фактор – безпека дітей. Юні волонтери «Школи безпеки» Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, наполегливо готувалися до цієї пори, накопичували багаж знань і навичок, щоб літні пригоди з […]