Сонячний запрошує учасників АТО на лікування та відпочинок

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 460

0elpbqsxlx4Продовжує приймати на санаторно-курортне оздоровлення учасників антитерористичної операції лікувальний санаторій “Сонячний”, що на Дніпропетровщині.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Санаторій “Сонячний”, як один з переможців тендеру у 2016 році, у рамках державної програми за напрямком “Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції  санаторно-курортним лікуванням”  приймає на лікування та оздоровлення учасників АТО.

Державна програма виконується Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

jcbgnb3e60uСанаторій розташований в екологічній місцевості на території понад 4-х га на мальовничому березі р. Самара на відстані  85 км від м. Дніпро.

xyjvcbdi5dcСанаторій пропонує оздоровчі процедури за перевіреними методиками цілий рік. Зокрема, у закладі використовуються унікальні властивості грязей Соленого Лиману, а також мінеральні джерела. Санаторій славиться своїми безмедикаментозними методиками лікування хребта, що дозволяє надавати благотворний вплив на всю опорно-рухому систему організму.

jnmivxzhlsgЗагалом, сучасна медична база, індивідуальний підбір лікувальної програми  та високий рівень проведення лікування сприяють відновленню організму у найкоротший термін.

Отримати путівку – ознайомитись.

Санаторій запрошує учасників АТО за адресою: вул. Лісова, 3, с. Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453