Євроатлантична інтеграція
Детальніше дивиться на сайті Мінсоцполітики
Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України. Рішенням поширено на постраждалих учасників Революції Гідності ряд порядків використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації.
Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України. Рішенням поширено на постраждалих учасників Революції Гідності ряд порядків використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації.
Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Прийняття Порядку забезпечить: – утворення дієвого механізму організації відновлення професійних навичок учасників антитерористичної операції як невід’ємної складової їх соціальної адаптації до умов цивільного життя;
Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 1436-VIII «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».
Кабінетом Міністрів України 13 жовтня 2015 р. ухвалено постанову № 837 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».
Затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 359-р