Toп новини

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 64

14 червня в приміщенні міської ратуші м. Івано-Франківська відбулася зустріч міністра юстиції Павла Петренка з учасниками бойових дій на сході України, волонтерами і громадськими активістами. Участь у зустрічі взяв головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець.

Дата: 05.04.2019 Переглядів: 78

4 квітня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, відбулося спільне засідання за участю представників правозахисних організацій, міського Центру надання правової допомоги, керівників обласних громадських об’єднань ветеранів та вимушено переміщених осіб, а також  учасників АТО/ООС  та членів їх родин з м. Коростеня та Коростенського району.

Дата: 25.03.2019 Переглядів: 154

У Військово-морському ліцеї відбулося урочисте відкриття курсів «Менеджмент перевезень і логістика» та «Англійська мова», які розпочалися в рамках Програми «Україна-НАТО» з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Виконавцями курсів виступили Учбовий центр «Громадської організації Ліга офіцерів» та ТОВ «Українсько-Баварський Менеджмент Трейнінг-центр».

Дата: 18.03.2019 Переглядів: 89

У приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу з питань вирішення проблем поранених учасників бойових дій та врегулювання запобігання дискримінації осіб з інвалідністю внаслідок війни. Під час заходу обговорювали проекти супроводу поранених учасників бойових дій. Проекти розроблені з метою  соціально-правового захисту, підтримки та реабілітації ветеранів.

Дата: 25.02.2019 Переглядів: 79

Сьогодні, 25 лютого, в управлінні патрульної поліції Закарпатської області головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергій Кузнєв зустрівся із командиром батальйону закарпатських патрульних Володимиром Грубарем.

Дата: 05.02.2019 Переглядів: 120

5 лютого у представництві  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Харківській області відбулась зустріч з членами громадської організації “СИЛА ПРАВА” та ветеранами АТО/ООС з обмеженими фізичними можливостями, а також внутрішньо переміщеними особами.

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 118

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Дата: 16.01.2019 Переглядів: 114

Подія відбулася 16 січня 2019 року у будівлі Запорізької обласної ради за участі керівництва області, міста Запоріжжя, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадськості. Участь у заході взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов, який зазначив, що представники Служби в області мають меморандуми […]