Запрошуємо до обговорення

Дата: 02.02.2015 Переглядів: 267

Строк обговорення – місяць з дня опублікування.

Проекти:

 • Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення.
  doc (скачати файл .doc)
 • Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.
  doc (скачати файл .doc)
 • Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної  операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку)
  doc (скачати файл .doc)

З пропозиціями звертатись за адресою:
пров. Музейний, 12,
м. Київ, 01001;

адреса електронної пошти:

 • control@dsvv.gov.ua

телефон:

 • (044) 281-08-31,

телефон/факс:

 • (044) 281-08-57.

Відповідальна особа:
заступник начальника управління організаційної, меморіальної роботи та адаптації – начальник відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Кукушкін Костянтин Миколайович.

Анонімні пропозиції не реєструються і не приймаються.

 

Результати публічного громадського обговорення (12 березня 2015 року):

Пропозицій та зауважень від громадськості під час проведення публічного громадського обговорення проектів постанов Кабінету Міністрів України не надходило