Урочисті заходи з нагоди Дня пожежної охорони

Дата: 19.04.2016 Переглядів: 284

15 квітня, напередодні Дня пожежної охорони, в ДСНС України відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін та голова Асоціації Віктор Доманський вітаючи співробітників пожежних формувань країни, відзначили їх самовідданість, сміливість, постійну готовність прийти на допомогу людям та зазначили, що працівники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди будуть проявляти високі моральні якості, професіоналізм та мужність.

фото_чечоткінЦе свято відважних людей, які пов’язали своє життя з небезпечною, але почесною професією. Особлива шана ветеранам пожежної охорони, які присвятили своє життя боротьби з вогнем і продовжують передавати професійний та життєвий досвід нинішньому поколінню вогнеборців.

За самовіддану службу та бездоганне виконання професійних обов’язків працівники та ветерани були нагороджені відзнаками ДСНС України, організації ветеранів центрального апарату МВС України, а також асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

дітиТакож під час урочистостей Голова ДСНС України та Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку серед дітей співробітників ДСНС України на тему: «Рятувальник – професія героїчна», що проходив впродовж березня-квітня по всій території України. За цей період свої малюнки для участі у Конкурсі надіслали понад 1000 дітей працівників ДСНС. Сьогодні переможці Конкурсу отримали відзнаки та цінні подарунки.

Після офіційної частини розпочалася святкова концертна програма за участю артистів Центру музичного мистецтва ДСНС України  та працівників територіальних підрозділів Служби.

Концерт