Урочистості до 27-ї річниці виведення військ з Афганістану. Увага ЗМІ!

Дата: 09.02.2016 Переглядів: 597

Сьогодні в Українському кризовому медіа центрі відбувся прес-брифінг за участі голови ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” Сергія Тріскача та головного спеціаліста сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у м. Києві та Київської області Володимира Примаченко, на якому учасники анонсували захід, присвячений 27-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування загиблих у міжнародних локальних конфліктах.

Урочистий захід буде проводитись 12 лютого о 16 годині у Колонній залі КМДА (вул.Хрещатик, 36).

Захід проводиться за сприяння та підтримки ГО “Українська асоціація інвалідів АТО”, Державної служби, КМДА, Міноборони, Мінсоцполітики. Партнер заходу – БФ учасників бойових дій “Єдність побратимів”.

На заході будуть вшановані та нагороджені воїни-“афганці” та члени їх сімей.

Також передбачена концертна програма за участі бардів-афганців В’ячеслава Купрієнко, Леоніда Мухіна, дитячого ансамблю “Ладоньки”, гуртів “Voc-Out”, “Веселі музики” та інших артистів. Ведучий заходу – боєць Національної гвардії України Костянтин Вінніченко.

А сьогодні учасники брифінгу ще раз нагадали про тих, хто пройшов пекло афганської війни, тих афганців, які першими вийшли на Майдан.

8-афганська Сотня була однією з найбільш організованих підрозділів у самообороні Майдану під час Революції Гідності.

Після закінчення Революції вони були першими, хто почав записуватись до лав добровольчих батальйонів. У зоні проведення АТО вони були не тільки військовими інструкторами, а й наставниками для молодих бійців, адже їх досвід безцінний. У ході проведення АТО загинуло 74 воїни-афганці.

Запрошуємо ЗМІ для висвітлення заходу.

За додатковою інформацією звертатись:
Катерина (093) 206 74 72; (068) 850 27 26