Важливий постійний діалог влади з “атовцями”

Дата: 21.03.2016 Переглядів: 181

18.03.2016 завідувач Сектором Державної служби у справах ветеранів війни і учасників АТО в області Мирослав Кріль, керівник Центру надання допомоги учасникам АТО Наталя Перцович взяли участь у селекторній нараді, що проводилася з керівниками облдержадміністрацій, під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука. В нараді взяв участь голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласний військовий комісар та інші посадовці.

DSC_0474 (1)На засіданні обговорили перспективи детінізації економічних процесів в Україні, умови діяльності центрів надання допомоги учасникам антитерористичної операції та відбір громадян на військову службу за контрактом. Віталій Ковальчук наголосив на потребі посилення роботи за вказаними напрямками, зокрема щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи про переваги військової служби за контрактом.

За словами Олега Гончарука, в області налагоджено конструктивну співпрацю  із Центром надання допомоги учасникам АТО, Державною службою у справах ветеранів війни і учасників АТО, громадськими організаціями учасників АТО.