Ветерани Івано-Франківської області готуються до 71-ї річниці Перемоги

Дата: 21.04.2016 Переглядів: 129

16 квітня 2016 року в приміщенні Івано-Франківської ОДА пройшов пленум Ради ветеранів України Івано-Франківської області.

На пленумі були присутні Голова Ради ветеранів Прикарпаття Коцуба М. А., голови районних і міських організацій, а також запрошені до участі – представник Департаменту інформаційної політики ОДА, завідуючий сектору Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції Мирослав Кріль і головний спеціаліст сектору Володимир Веркалець.

Новое изображение-1 Присутні заслухали звіт Голови Ради області Коцуби М. А. про проведені нещодавно в м. Києві пленум, з’їзд і засідання президії Спілки ветеранів України, прийняті там рішення, стратегію роботи цього громадського об’єднання в сучасних умовах.

Окремо учасники заходу розглянули питання про підготовку в області до відзначення Дня пам’яті та примирення і відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Завідувач сектору Державної служби Мирослав Кріль поінформував присутніх про положення Указу Президента з цієї нагоди, а представник ОДА – про створення організаційного комітету при Івано-Франківській обласній держадміністрації.