Ветерани-ракетники провели зустріч з молоддю

Дата: 15.04.2016 Переглядів: 144

12 квітня 2016 року, в день 55-ї річниці польоту в космос першого космонавта у світі – Ю. А. Гагаріна і в День працівників ракетно-космічної галузі України, пройшла зустріч ветеранів-ракетників, ветеранів космодромів і полігонів, ветеранів та працівників ракетно-космічних підприємств України з молоддю за круглим столом. У заході, який проходив в залі засідань вченої ради НТУУ «КПІ», взяло участь понад 280 осіб.

Зустріч проведено Всеукраїнським об’єднанням «Союз ветеранів РВСП України» спільно з НТУУ «КПІ», Державним політехнічним музеєм при НТУУ «КПІ», спільно з Київською організацією «Союз ветеранів РВСП», іншими ветеранськими організаціями працівників космодромів, які входять колективними членами в її склад.

зал КПІУ заході взяли участь керівництво НТУУ «КПІ» на чолі з ректором, академіком НАН України Згуровським М. З.,  льотчик-космонавт, Герой України, Президент АКТА – Каденюк Л. К., представники  Державного космічного агентства України та аерокосмічного товариства України, ветерани Ракетних військ стратегічного призначення та космодромів,  ветерани космодромів, представники громадськості, студенти НТУУ «КПІ», учні Малої академії наук у Києві, військовослужбовці ЗСУ, курсанти ліцею з підвищеною військовою та фізичною підготовкою, учні СШ № 36 ім. С. П. Королева.

ветераниУчасники заходу поклали квіти до обеліска С.П. Королева, який навчався в КПІ, переглянули фрагменти фільмів, присвячених польоту в космос Ю.О. Гагаріна, прослухали аудіозапис звернення першого космонавта перед стартом.

У виступах почесних гостей прозвучало багато добрих слів на адресу першопрохідців космічного простіру. Всі виступаючі з гордістю говорили про світові досягнення України в освоєнні космосу, у створенні бойових ракетних комплексів і міжконтинентальних стратегічних ракет, а також про прославлені наукові та виробничо-конструкторські колективи ракетобудування в Україні.

Сприяння підвищенню обороноздатності держави, розвитку співробітництва України з іншими миролюбними державами і міжнародними організаціями у військовій і ракетно-космічній сферах – найважливіші напрямки в діяльності ветеранських організацій стратегічних ракетників, спільна справа всіх патріотів України.

Про подію див. на сайті Спілки