Відкриття фестивалю культури і творчості “Ми є у тебе, Україно!”

Дата: 14.03.2016 Переглядів: 324

12 березня 2016 року в Київському міському Палаці ветеранів відбулося урочисте відкриття Першого постійно діючого фестивалю культури і творчості для людей з особливими потребами “Ми є у тебе, Україно!”.

На заході були присутні Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії із Збройними силами та іншими військовими формуваннями, Голова богословсько-канонічної комісії Митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, інваліди, учасники АТО.

фото-1

Захід було проведено у доброзичливій атмосфері за сприянням Всеукраїнського об’єднання інвалідів постраждалих від мін та учасників АТО та під керівництвом голови ради об’єднання – ветерана Афганської війни, кавалера ордена Бойового Червоного Прапора і Червоної зірки Костянтина Антощука.

Учасники фестивалю були забезпечені гарячою підтримкою глядачів, а також теплим словом їх підтримала заступник голови ради об’єднання Людмила Запорожець.

ангели

Бурхливі емоції присутніх стали підтвердженням того, що подібні заходи мають відбуватися. Виступи дітей на сцені дає можливість проявити та розкрити їх таланти, реалізувати прагнення до самовираження.

Підготовленість конкурсантів додало роботи і членам журі – важко було визначити найкращих. Все одно, журі відмітило щирість і безпосередність артистів.

дівчинкахорПро це повідомляє фахівець відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Альона Гайова (фото).