Зустріч учасників АТО з мером Славутича

Дата: 21.03.2016 Переглядів: 356

У березні в Соціально-психологічному центрі м. Славутич відбулася зустріч мера міста Юрія Фомічева з учасниками АТО, членами їх родин, волонтерами  та представниками громадської організації «Славутицьке об’єднання ветеранів АТО та УБД»

Міську раду на зустрічі представляли працівники управління інфраструктури і капітального будівництва.

1

На порядку денному було обговорення проблем, які хвилюють учасників АТО.

Перш за все обговорювалися питання отримання учасниками АТО земельних ділянок під забудову. Разом з тим, голова ГО «Славутицьке об’єднання ветеранів АТО та УБД» Віктор Івашко зупинився на питанні щодо можливості отримання бійцями АТО землі для будівництва гаражів та садівництва. Учасників поінформовано про те, що принаймні ділянки сільськогосподарського призначення можна буде отримати за межами міста, а щодо ділянок для будівництва гаражів, то міський голова наразі вишукує компромісні рішення.

Наступним пунктом стояла проблема отримання житла бійцями АТО. Мер констатував, що наразі є проблема з отриманням квартир, оскільки в місті не будуються нові будинки.

Пільговий проїзд для учасників АТО забезпечуватиметься ПРП «АТАСС», але наразі ще ведуться переговори. Питання ж фармацевтичної допомоги учасникам АТО буде винесено на наступну сесію міської ради.

Обговорювалася й програма «Турбота», актуальність якої зумовлена нагальними потребами учасників АТО у матеріальній підтримці.

SAM_0998

В числі інших проблем обговорювався той факт, що в місті немає пам’ятника Небесній сотні.  Мер зазначив, що в планах зробити в Славутичі Алею Героїв України.

Завершувало зустріч питання працевлаштування учасників АТО на державних підприємствах. Було домовлено, що на наступну зустріч у Соціально-психологічному центрі буде запрошений директор ДСП «ЧАЕС».

Соціально-психологічний центр висловлює подяку всім присутнім та має надію побачитися наступного разу.